Bizim İçin Ne Dediler?

Maksud Alighazi

Maksud Alighazi

Bizim için, Kanada’daki en iyi hukuk firması deneyimi oldu. Kız kardeşim ve ailesi için çok hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışma izni aldım. İş göçüne ihtiyacı olan herkesin Sobirovs Hukuk Bürosu ile iletişime geçmesini tavsiye ederim, pişman olmazsınız.

Maksud Alighazi
Ceo
DİMES KANADA INC.

Mert Büçkün

Mert Büçkün

Benim adım Mert ve bir süredir Doğal Sağlık Ürünleri pazarındayım. 2019’un başlarında işimi Kanada’ya genişletmeyi destekleyecek birini aramaya başladım, Sobirovs Hukuk Bürosu Web Seminerlerinden biriyle sonuçlandım. Aslında, web semineri ayrıntıları ve ayrıca sorulması gereken soruları anlamamda bana çok yardımcı oldu. Web seminerinden kısa bir süre sonra, Rakhmad Sobirov’a bir e-posta gönderdim ve hızlı bir yanıtla oldukça yardımcı oldu.

Mert Büçkün
GENEL MÜDÜR
PROCEUTICALS NUTRITION LTD.

Berk Bozbeyoğlu

Berk Bozbeyoğlu

Elektroland Kanada şirketinde COO olarak görev alıyorum. Global olarak genişleme kararı aldık ve Kanada’daki Kuzey Amerika merkezimizi açmaya karar verdik. Diğer firmalarla yaşadığımız uzun süreçler ve hayal kırıklıklarından sonra, yasal süreçlerimizle ilgili kimden yardım alsak diye araştırırken Sobirovs Hukuk Bürosu ile karşılaştığımız için çok şanslıyız. Firma ekibi Kanada’ya şirket içi transferlerimiz için vize ve çalışma izni başvurularımızda son derece yardımcı oldular.

Kısa bir zamanda gerekli belgeleri aldık ve izinlerimiz onaylandı. Büyük şirket hukuku firmalarının aksine, her dava ile şahsen ilgilenerek, doğru ve en etkili yolda olduğunuzdan emin olurlar. Tüm süreç boyunca çok şeffaf ve yardımcı oldular ve bu yüzden ne kadar teşekkür etsem azdır.

Vize veya göçmenlik sürecinde sizinle birlikte çalışan güvenilir, dürüst ve çalışkan avukatlar arıyorsanız, Sobirovs Hukuk Bürosu yapabileceğiniz en iyi seçimdir.

Berk Bozbeyoğlu
COO
ELEKTROLAND CANADA ŞİRKETİNDE

Emre Büyükgöz

Emre Büyükgöz

Kanada’da bir göçmenlik ve çalışma izni hizmeti arıyorsanız, bu hukuk firmasını şiddetle tavsiye ederim. Verdiğiniz profesyonel ve güvenilir hizmetler için çok teşekkür ederim.

Emre Büyükgöz
Genel Müdür
YESU GROUP INTERNATIONAL

Nancy Khalifa

Nancy Khalifa

Dünya standartlarında profesyonellik. Feruza ve ekibine teşekkürler!

Nancy Khalifa
Pazarlama Direktörü
MY WAY INCORPORATED
Akmal Bazarov

Akmal Bazarov

Profesyonel ve özel avukatlardan oluşan bir ekip. Onların harika işlerini ve olumlu tutumunu seviyorum. Her bir ortakla yasal hizmetlerin geniş alanlarında (kurumsal konular, ticari hizmetler, sözleşmeler, göç, vb.) nasıl başa çıkılacağını biliyorlar ve Anori Yönetim şirketim bu büroyu şiddetle tavsiye ediyor.

Akmal Bazarov
Yönetici
ANORI MANAGEMENT COMPANY
Mikkel Stange

Mikkel Stange

Sobirovs ile gerçekten iyi bir deneyime sahiptik, iyi iletişim, çok profesyonel ve şeffaf çalışma şekli. Sürekli iyi eller hissettim. Kesinlikle önerilir.

Mikkel Stange
Katherine Balabanova

Katherine Balabanova

Büyük hizmet, çok bilgili personel. Teşekkür ederim!

Katherine Balabanova
Washeelah Choomka

Washeelah Choomka

Çok profesyonel ve bilgili Göçmenlik Bürosu. Resmi olarak hizmetlerini kullanmadan veya danışmalık için ödeme yapmadan önce bile en iyi tavsiyeleri aldım. Bay Sobirov her zaman sorularıma cevap vermeye hazırdı. Ücretli bir danışmanlık için rezervasyon yaptırmak istedim, ancak IELTS ve TEF Canada test sonuçlarımı alana kadar beklememi tavsiye etti. Bay Sobirov ve Sobirovs Hukuk Bürosu’na tüm göçmenlik sorunlarınız için tavsiye ederim. İnsani bir yaklaşım ile profesyonel bir hizmet istiyorsanız, onlar en iyisidir ve size hizmet etmek için var güçleri ile çalışmaya tereddüt etmeyeceklerdir! İyi şanslar!

Washeelah Choomka
Mir Mirakhmedov

Mir Mirakhmedov

Bay Sobirov, Ekspres Giriş için başvuru sürecimin ortasında bana yardımcı olan avukatım ve danışmanımdı. Ekibi benim adıma CIC’ye acil yanıtlar verebildi. Durumu analiz etmek, ayrıntılı mektuplar hazırlamak ve onaylı çeviriler ve eksik belgelerin kopyalarını düzenlemek için sadece 5 günüm olduğunu göz önünde bulundurarak ekibi her şeyi zamanında ayarladı. Çok teşekkür ederim!!!

Mir Mirakhmedov
Ali Duman

Ali Duman

Sahibi Bay Rakhmad ve iş arkadaşlarından biri Joseph ile beraber çalışma tecrübem oldu ve her ikisine de 5 yıldız verdim. Rakhmad gibi hukuk konusunda bilgili pek çok insana rastlamadım ancak insanlar çok şey biliyormuş gibi davranmayı seviyorlar. Bu bazen hayatları mahveder. Özellikle göç söz konusu olduğunda. Rakhmad’ın ne yaptığını bildiğine tanık oldum. Konulara etik açıdan doğru bir şekilde yaklaştığına da kefil olabilirim. Bazı insanlar “kazanmak için her şeyi yap” tutumuna sahip olabilir ve düşünebilirler, ama bana güvenin, hakimlerimiz gerçekten zekidir (Tanrı’ya şükür) ve haklı olmak etik olduğu kadar işe yarar. Bu yüzden, size dünyalar kadar söz veren insanlara inanmayın, ancak size gerçekten sonuca götürecek insanlara inanın. Rakhmad’ın sizin için sonuç alabilen insanlardan biri olduğuna inanıyorum. Joseph için, icra geçmişi olan deneyimli bir kişidir ve hukuk alanında dereceye sahiptir. Tüm sorularıma cevap verebildi ve müşteri dostu davrandı. Gerekirse bazı konuları araştırması gerektiğini söylemekten çekinmiyor ve doğru olan tutumda budur. Dünyayı vaat eden ve mutlu bir şekilde dava açan insanların çok sayıda davasına tanık oldum, ancak güçlü bir argümanları olmadığı ve davayı kaybettikleri daha sonra ortaya çıkıyor. Davayı kaybetmek kötü ama daha da kötüsü bu kaybınızın kayıt altında olmasıdır, çünkü bu kaybı düzeltmek için, sizin ve bir sonraki avukatınızın iki kat daha fazla çalışmanız gerekecek ki tekrar dava açabilirseniz tabii… Bazı kararlar geri alınamaz. Kısacası, deneyimim için onlara 5 yıldız veriyorum. İyi işlere devam edin!

Ali Duman
Nilgün İrem Koç

Nilgün İrem Koç

Rakhmad Sobirov ve diğer herkes çok yardımsever, gerçek, profesyonel ve tatlılar! Kesinlikle herkese Sobirovs Hukuk Bürosunu tavsiye ederim!

Nilgün İrem Koç
Nargiz Mammadova

Nargiz Mammadova

Bayan Feruza Djamalova’ya göstermiş oldukları tüm özen, endişe ve yasanın lehime çalıştığından emin olmak için yorulmadan çalıştıkları için derin şükranlarımı sunuyorum. Davamın bu kadar çabuk çözülmesine yardımcı olduğunuz için teşekkür etmek istedim. Temyiz avukatım olmayı kabul etmenizi gerçekten takdir ediyorum. Sizin gibi tecrübeli bir avukatın yanımda olması benim için büyük bir onurdu. Analitik becerileriniz ve bilginiz olmasaydı, itirazımı sunma konusu şimdiye kadar çözülmüş olmazdı. Yasal tavsiyeleriniz, çabalarınız için bir kez daha teşekkür ederim. Davamı eleştirel olarak analiz etmek için zaman ayıracağınızı bilmek benim için çok önemliydi, ki bu hiç de kolay değildi ve bunun sizin ve genel olarak ekibiniz için bir meydan okuma olduğunu biliyorum. Davamla ilgili araştırma yapmaya çalışan asistanlarınızın yardımseverliğini gerçekten takdir ediyorum. Feruza Hanım’a ve tüm Sobirovs Hukuk Bürosuna yardımınız için teşekkür ederim, hayatımda büyük bir fark yarattınız.

Nargiz Mammadova
JD Lucia

JD Lucia

Bay Rakhmad ve ekibinin sunduğu olağanüstü hizmetten çok memnunum. Çok verimlidirler ve işi hemen hallederler. Sobirovs’u bir göçmenlik avukatı arayan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

JD Lucia
Rrezarta Simixhiu

Rrezarta Simixhiu

Bay Rakhmad Sobirov çok yardımsever ve kibardı. Derhal bize katıldı ve gecikmeden yasal sorunumuzu halletti. Hizmetten çok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

Rrezarta Simixhiu
Shida Çetinkaya

Shida Çetinkaya

Sayın Rakhmad Sobirov’un son derece profesyonel ve samimi yaklaşımı vardı. Çok güzel bir ofisleri var. İşlerini ciddi olarak yaptıkları izlenimine kapıldım. Herkese önerim.

Shida Çetinkaya
Eliane Moreira

Eliane Moreira

Mükemmel bir deneyim. Feruza Hanım sorularıma çok dikkat etti ve bana değerli girdiler eklemem için rehberlik etti. Anlayışlı ve konuksever bir ekipler.

Eliane Moreira
Irina Popov

Irina Popov

Feruza Djamalova gerçekten bilgili, sevecen, kendine güvenen ve muhteşem bir avukattır! Onu kesinlikle tavsiye ederim. Aileme gerçekten karmaşık bir davada yardımcı oldu. Sonsuza dek minnettar olacağım! Ailemin hep beraber yaşayabilmesini kendisine borçluyuz. Bizim için yaptığınız her şey için çok teşekkür ederim!

Irina Popov
Burçin Gülyurt

Burçin Gülyurt

Kanada’da halkla ilişkiler için başvurmadan önce, çeşitli Göçmenlik Danışmanları ile yaptığımız uzun toplantılar sonrasında gururla itiraf edebilirim ki Sobirovs, diğer firmaların arasında en profesyonel ve gelecek vaat edendi. Meslektaşım Burak tarafından önerilen Feruza, sürecin her adımı hakkında derin bilgisiyle, en uygun çözümleri sunarak, kesinlikle ciddi adayları Kanada rüyalarının mutlu sonuna götürecektir. Bir kez daha, büyük çabaları ve destekleri için tüm Sobirovs Ekibine teşekkür etmek istiyorum.

Burçin Gülyurt
Edward Saunders

Edward Saunders

Profesyonel, detay odaklı ve merhametli bir hukuk bürosu. Feruza ve Lijing ile çalışmak büyük bir zevkti. Göçmenlik konularında yardıma ihtiyacı olan işletmelere ve bireylere Sobirovs hizmetlerini öneriyorum.

Edward Saunders

Son Haberler

İşletme Sahibi Olarak Kanada Vatandaşlığı Nasıl Elde Edilir?
İşletme Sahibi Olarak Kanada Vatandaşlığı Nasıl Elde Edilir?
Kanada, iş yürütmek için harika bir ülkedir. Dünya Bankası’na göre iş yapma kolaylığı endeksinde 23. sırada yer alan Kanada, yüksek eğitimli bir iş gücüne sahiptir. Bunun yanında, kurumlar vergisi oranlarının en düşük olduğu ülkelerden biridir. Bu ve başka birçok nedenden dolayı, Kanada vatandaşı olmak; işletme sahipleri, girişimciler ve yatırımcılar için büyük bir avantajdır. Kanada, bir yatırım karşılığında vatandaşlık elde edebileceğiniz…
Serbest Meslek Sahibi “Self-Employed Stream” Olarak Kanada’ya Göç Etme
Serbest Meslek Sahibi “Self-Employed Stream” Olarak Kanada’ya Göç Etme
Self-Employed Stream (Serbest Meslek Programı), kültürel faaliyetlerde ya da sporda deneyim sahibi olan ve Kanada’nın kültür ve spor hayatına katkıda bulunmak isteyenler için mükemmel bir göç fırsatıdır. Bu program yaratıcı kişiler ve sporcuların Kanada’da kalıcı bir şekilde ikamet etmelerine olanak sağlar. Self-Employed Stream’in amacı yetenekli ve serbest meslek sahibi kişileri, Kanada’nın kültür ve spor hayatına katkıda bulunmaları ve Kanada toplumunu…
Kanada’da Bir İşletme Satın Almak: Karlı Bir Girişim İçin 3 Adım
Kanada’da Bir İşletme Satın Almak: Karlı Bir Girişim İçin 3 Adım
"Harika bir şirketi uygun bir fiyata satın almak, uygun bir şirketi harika bir fiyata satın almaktan çok daha iyidir.” Warren Buffet  Her birimizin, ulaşmaya çalıştığı belli hedefleri var. Çoğu zaman da, aynı anda birkaç tane. Hedefiniz yatırım yoluyla Kanada'ya taşınmak ise, Kanada'da bir işletme satın almak, hedefe yaklaşmanız için size önemli bir yol kat ettirecektir. Ancak bu, göçmenlik koşullarını karşılayan…

Bültenimize Abone Olabilirsiniz!