Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Girişimciler, Yatırımcılar ve İş İnsanları

Var olan şirketinizi Kanada’ya taşımak ya da Kanada’da yeni bir şirket kurmak için hem yatırımlarınız hem de iş planlarınız doğrultusunda başvuru yapabileceğiniz farklı programlar bulunur. Bu programlar ile hem işinizi taşıyabilir hem de aileniz ile göçmenlik başvurusunda bulunabilirsiniz. Kanada vatandaşlığına geçiş yolu sunan bu programlar ile aile hayatınızı Kanada’da sürdürebilir, çocuklarınız Kanada’da devlet okullarında eğitimine devam edebilirler.

Nitelikli Çalışanlar ve Profesyoneller ”Express Entry”

Eğitim, dil seviyesi ve iş tecrübelerinin gerekliliklerini yerine getirmiş bireylerin Kanada’da kalıcı oturum hakkı kazanabilecekleri programdır. Bu programda adaylar puan toplayarak her 2 haftada seçilen yaklaşık 4000 kişi arasında olabilirler. Adaylar havuzundan seçilip tüm belgeleri sunduktan sonra yaklaşık 6-8 ay içinde Kanada’ya göçmenlik vizesini alabilirler. Bu program Kanada’da en hızlı şekilde sürekli oturum alma yöntemidir.

Çeşitli Meslek Grupları Eyalet Adaylığı Programı

Kanada 10 eyalet ve 3 bölgeden oluşan bir federasyon ülkesidir. Eyaletlerin ve bölgelerin farklı meslek grubu istihdam ihtiyaçları doğrultusunda, göçmenlik aday programları ve süreçleri bulunur. Aynı zamanda eyaletleri iş göçmenliği programları da mevcuttur. Bu programlar ile birçok meslek grubundan bireyler ve işletme sahipleri göçmen olarak Kanada’ya yerleşebilirler.

Avukatlarımıza Danışmak İster misiniz?

İş ve göçmenlik hedeflerinize bağlı olarak; çalışma izni, Kanada daimî ikametgâhı ve Kanada vatandaşlığı alma sürecinde size rehberlik edeceğiz. Ayrıca sizinle Türkçe, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Özbekçe, Vietnamca, Mandarin ve Kantonca da dahil olmak üzere birçok dilde çalışabiliriz.

Bültenimize Abone Olabilirsiniz!