JUDY LE | Göçmenlik Programı Asistanı

Judy Le | Göçmenlik Programı Asistanı

¨İletişim

¨Eğitim

  • Humber College, Asistan Avukatlık , Onur Diploması

¨Diller

  • Vietnamca

¨Üyelikler

Federal ve Eyalet Göçmenlik Programlarında Derin Bilgi Sahibi

 

Judy lisanslı bir avukat yardımcısıdır, Ontario Hukuk Derneği üyesidir ve 5 yıldan fazla bir süredir göçmenlik yasalarında tecrübe kazanmaktadır. Mezuniyetinden sonra göçmenlik temyiz davalarıyla çalışma deneyimi ile göçmenlik yasaları temelini oluşturdu.

Judy, New Brunswick hükümeti PNP Girişimci programlarını yıllarca kapattıktan sonra yeniden açtığında iş göçüne karıştı. Şubat 2018’de, NB temsilci memuru Bay Murray Savory ile birlikte eyalette bilgi oturumları yapmak ve girişimcileri işe almak için Vietnam’a gelen beş belirlenmiş avukattan birine eşlik etme fırsatı buldu.

Müşterilerinin Göçmenlik Başvurularında Yüksek Başarı Oranı

 

Judy, onaylanmış birçok davasının bulunmasını, yıllar boyunca son derece sorumlu ve anlayışlı bir kişi olarak çalışmasının getirisi olarak görüyor. Sobirovs’taki görevinden önce Judy, birçok avukat ile koordineli olarak, PNP Girişimci Programı, Başlangıç ​​Vizesi, Federal Vasıflı İşçi, Ekspres Giriş, Aile Sponsorluğu, Sponsorluk İtirazları ve her türlü geçici ikamet vizesi gibi çeşitli göçmenlik konularında çalışmıştır.

Vietnam dili konusunda yetkin olmak ve iş dünyasındaki kritik konularındaki bilgisi ile Judy, Sobirovs’un Vietnam müşterileriyle uygulamaları için ana temas noktası olmuştur. İnsanların başarılı olmasına yardımcı olmak ve Kanada’ya daha fazla Vietnamlı marka getirmek konusunda yüksek çaba göstermektedir.

Bizi Youtube’ta Takip Edin